Úvodní stránka > Aktuality > "Hraďáci" ovládli Hradní šajtli

"Hraďáci" ovládli Hradní šajtli

Dne 9. září 2017 se družstvo Hradní stráže zúčastnilo turnaje v malé kopané, a to 12. ročníku Hradní šajtle v Chotkových sadech.

Turnaje se zúčastnilo osm družstev, kdy se postupně utkal každý s každým. Mezi soupeři byly týmy jako Správa Pražského hradu, družstvo „hradních“ hasičů a dalších partnerů spolupracujících s Kanceláří prezidenta republiky a Správou Pražského Hradu. Náš ,,hraďácký tým“ prošel turnajem bez jediné porážky. S bilancí pěti výher a dvou remíz jsme turnaj jednoznačně ovládli. Brankář Hradní stráže Michal Bráborec pustil za svá záda pouze jeden gól za celý turnaj a po zásluze byl vyhlášen nejlepším hráčem mezi tyčemi. Turnaj se konal na 2 hřištích o rozměrech 20 x 40 metrů s brankami o rozměrech 3 x 2 metry.

Sestava našeho družstva nebyla moc početná, ale velice produktivní a kvalitní. Za občanské zaměstnance nastoupil nestárnoucí Martin Vaňko a za vojáky parta z 3. strážní roty 2. praporu - nadporučík Tomáš Halfar, četař Michal Bráborec, četař Daniel Doležal, desátník Jiří Hrůza a nejlepší střelec týmu se sedmi góly desátník Zdeněk Dorazil.

Organizátorem, zakladatelem a moderátorem turnaje je Tomáš Lubovský, z jehož rukou převzalo družstvo „hraďáků“ putovní pohár vítězů Hradní šajtle.

Autor příspěvku: nadporučík Tomáš Halfar

Nahoru